Netkaná priem. utierka SONTARA, 30x28cm (400 útržkov)

Kód: 0242105
Značka: INÉ
€38,10 €45,72 vrátane DPH
Kategória: E-shop
sontara ec role 30x28cm 400 utr tyrkys
Novinka

Netkané utierky sa vyrábajú z textílie, ktorá vznikla vďaka jedinečnému technologickému postupu. Použitím rôzneho spôsobu primárnych materiálov a výrobného postupu je možné modifikovať ich špecifické vlastnosti, medzi ktoré patrí vysoká absorpcia, odolnosť, pružnosť, mäkkosť, schopnosť filtrácie, sterilita či bakteriálna bariéra. Vo výrobe sú použité jemné vodné trysky, ktoré zapletú jednotlivé vlákna, čím vznikne neobyčajná textília s variabilnými vlastnosťami. Výroba prebieha za použitia mechanického princípu, ktorý vylučuje využitie chemických spojív. Táto výroba je ekologicky nezávadná a šetrná k životnému prostrediu.

Na výrobu sú použité dva základné materiály, z ktorých sú vyrobené: celulóza (čistá buničina alebo viskóza) a polyesterové vlákno. Vďaka celulóze získavajú netkané utierky napríklad nasiakavosť a rozpínavosť, vďaka polyesterovým vláknam pevnosť, ľahkosť a antistatickosť.  

Netkané utierky Sontara EC sú vyrobené tak, aby udržiavali čisté priestory bez častíc a kontaminácie na pracovných plochách. Sú vybavené vynikajúcou pevnosťou, bez žmolkovania a vynikajúcimi absorpčnými vlastnosťami, aj keď sú mokré.

Späť do obchodu